Mornsun HakkındaMornsun Power 300’ü aşkın patenti bulunan, birçok farklı güçte çözüm üretebilen, Çin merkezli bir endüstriyel güç modülleri üreticisidir.

Mornsun Manyetik izolasyon güç modülleri konusunda uzmanlaşmıştır. DC-DC ve AC-DC güç modülleri konusunda oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca Mornsun güç dönüştürücülerinin yanı sıra; izolasyon amplifikatörleri, IGBT Sürücüleri, LED Sürücüleri ve veri iletim modülleri (CAN, RS485, RS232) üretmektedir.

ISO9001:2008 kalite yönetim sistemine sahip olan üretici aynı zamanda ISO14001, OHSMS18001 ve otomotiv kalite yönetim sistemi TS16949 belgesine de sahiptir.

Mornsun 40’dan fazla ülkede genişleyen Distribütör ağı ile küresel hizmet veren bir üreticidir. Ayrıca Almanya, Kuzey Amerika, Hindistan, Japonya gibi ülkelerde bulunan ofisleri ile müşterilerine doğrudan hizmet vermektedir.

MORNSUN ekip çalışması ve sıkı çalışmaya odaklanır. Mornsun Dünya çapında geliştirdiği organizasyonuna karşı sorumluluklarını şimdi ve gelecekte de sürdüreceğini garanti eder. Mornsun küresel anlamda teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi için kendi sorumluluklarının bilincindedir. Mornsun’un temel hedefi yeni İpek Yolunun inşası ve sürdürülebilirliğidir.


Endüstriyel güç kaynakları çözümleri. • Profesyonel teknoloji & uluslararası standartlar

  • Güç devresi topolojisi, Transformatör yapıları, Montaj teknolojisi ve şekilleri için geliştirilmiş 300’ü aşkın patent.
  • Ulusal standart NB/T 42039-2014 ve Enerji 20130817
  • Kullanışlı tasarım ve otomatik üretim hattı için Standart Pin Yapıları ve SMD paketleri


 • 360° Profesyonel destek

  • Selection Guide ile aradığınız ürüne kolay erişim.
  • Kusursuz ticaret: Müşterilerin maliyetlerini ve risklerini azaltan ~100% OTD ve kapıdan kapıya teslim;
  • 360º profesyonel destek 24 saat içinde hızlı yanıt, rutin ziyaret, teknik iletişim ve tartışma


 • Tüm üretim süreci boyunca güvence

  • Ar-Ge’den, İmalata ve Pazarlamaya kadar tüm süreç için güvenilirlik ve kontrol edilebilirliği sağlayan yedi farklı platform ile kusursuz hizmet

   - teknolojik platform,
   - arıza analizi platformu,
   - malzeme platformu,
   - üretim platformu,
   - personel eğitim platformu,
   - Süreç ve Süpervizör platformu;
   - FAE destek platformu

Yol Haritası1998

Mornsun Kuruldu, Çin Halk Cumhuriyeti Guangzhou.

2001

Bilgi yönetim sistemi uygulaması.

2002

ISO 9001:2000 belge yönetim sistemine geçiş.

2003

Edinilen UL ve CE belgeleriyle birlikte yüksek teknoloji geliştiriciliği.

2007

ISO14001, OHSMS18001 yönetim sistemlerine geçiş.

2008

Mornsun Huangpu imalat merkezi kurdu. Mornsun America LLC kuruldu.

2010

Guangzhou Science City'de bulunan MORNSUN yeni merkezi binasına taşındı.

2011

Mornsun Huaihua imalat merkezi kuruldu.

2012

- Geniş voltaj girişi ve düzenlenmiş çıkış izole DC-DC modeli güç kaynağı NB/T42039-2014 (1.Kasım.2014).
- AC-DC Dönüştürücüler "Çin Bağımsız İnovasyon" ve "En iyi 10 Güç Kaynağı Ürünü" ödülünü aldı.
- Yerli İnovasyon Şirketi EDN China 2012 Ödülü
- Forbes Çin tarafından 100 potansiyel özel şirketin arasında Mornsun 18. sırada.
- Mornsun Hi-Tech kategorisi altında "Çin'in En Tatmin Edici İşvereni" ödülüne layık görüldü

2013

- Güç Kaynağı Topluluğunun Bilim ve Teknoloji Ödülü 2.si
- Guangzhou'da "Bilinen Marka" ödülü
- Sabit gerilim girişi ve Düzensiz çıkış izole DC-DC modeli güç kaynağı (Energy 20130817)

2014

- Yüksek frekanslı anahtarlama DC güç kaynağı "Bilinen Ürün" ödülü Guangdong.
- Mornsun Guangzhou Ar-Ge merkezi binası satın alındı
- Hi-Tech kategorisi altında "Çin'in En İyi İşvereni 2013" Ödülü

2015

- Çin Güç Kaynağı Topluluğunun Bilim ve Teknoloji Ödülü 3.sü
- Guangdong Mühendislik Teknolojisi Araştırma Merkezi, Endüstriyel Güç Kaynağı Modülü.
- Bilinen Marka Ödülü Guangdong.

2016

- Mornsun Guangzhou "Endüstriyel Lider Kuruluşu" olarak tanındı.
- Kalkınma Bölgesi'nde Patent Yaratma Teşebbüsüne en iyi 20 şirket arasında.
- Guangdong Eyaletindeki Yenilikçi Kuruluş (Pilot) ödülü.

2017

Mornsun MIIT Çin altındaki Elektronik Ürünler için Güvenlik Standartları Çalışma Grubuna katılan Ulusal GB4943.1 ve uluslararası IEC62368-1 standardını hazırladı.


Sosyal SorumlulukMornsun, topluma hizmet etme, sosyal ve kurumsal fayda için işbirliği ve entegrasyon sağlamayı taahhüt eder. Çevreyi koruma konusunda tavizsiz bir politika izlemekte ve gezegenimizin yaşam alanlarını daha iyi hale getirme arzusundayız. Giderek artan çevre sorunları ile karşı karşıya olduğumuzun bilincindeyiz. Aşırı tüketim sebebiyle ekolojik sistemimiz hasar görmüş durumda. Mornsun olarak biz sadece fayda sağlamayı hedeflemiyoruz, aynı zamanda tabiatın korunmasına ve kıt kaynakların efektif kullanımına da özen gösteriyoruz.

Bu nedenle Mornsun kuruluşunun ilk yıllarından beri ISO 14001 çevre koruma sistemi belgesine uygun bir yönetim sergilemiştir. Mornsun olarak biz hem üretim sürecinin geliştirilmesi hem de yeni ürünlerin geliştirilmesi esnasında sürdürülebilirlik ilkesi üzerinde ısrarla durmaktayız. Nihai hedefimiz, ekonomik sorumluluk, sosyal sorumluluk ve çevre sorumluluğu arasında dengeyi sağlayabilen saygın ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

Mornsun olarak, ekonomi ve toplum arasında uyumlu bir ilişki kurma sorumluluğunu üstleniyoruz. Sichuan depremlerindeki bağış ve sosyal yardımlaşmamızın yanı sıra tüm doğal felaketler ve acil yardım durumlarında üzerimize düşeni yapmak için tereddüt etmeyeceğiz.

Mornsun olarak biz insan kaynağının, işletmenin ilerlemesine neden olan toplumsal bir hazine ve güç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, güvenli ve rahat bir çalışma ortamı sağlayarak ve onlara makul bir ücret ödeyerek çalışanlarımızın emniyetini ve sağlığını sağlamayı görev biliyoruz. Bu nedenle Mornsun, OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği) sertifikasına sahip bir kuruluştur.

Mornsun'un kurumsal felsefesi insan odaklı çalışmadır. Yetenekleri tam olarak kullanırız ve bu arada tüm Mornsun çalışanlarının potansiyellerini keşfetmeye teşvik ederiz. Mornsun 2005 yılından bu yana, yeni mezunlar yetiştiren ve toplumun istihdam baskısını hafifleten "Kartalı Plan" adlı yetenekli çalışanlar geliştirme projesine başlatmıştır. Mornsun, yenilikçiliğinin yanı sıra bir lider olarak görülmekte ve iç pazarda güç kaynağı endüstrisinin geliştirilmesinde hayati bir rol oynamaktadır. Mornsun’un büyümesi, Ar-Ge ve Konvertör Modül üretiminde pay sahibi olmak ve dünyadaki mikro güç kaynağı endüstrisinin gelişimine öncülük etme misyonumuzdaki başarımızın bir sonucudur.

Teknik güç Mornsun’un global endüstri pazarındaki rekabetçi felsefesinin başlangıç noktasıydı. Mornsun'un olarak biz yurtdışı şubelerimiz, çalışanlarımız üretim yeteneklerimiz ve teknolojilerimiz ile "güvenilir" ve “yenilikçi” kalmaya devam edeceğiz.