Transceiver ModüllerTransceiver ModüllerCAN Transceiver Modüller

CAN Transceiver Modüller

Mornsun CAN Modülleri, Alıcı Verici tümdevresi ve yüksek verimli DC-DC Konvertör içeren kompakt bir çözüm sunar. Sıradan CAN korumasına alternatif yüksek güç hız ve güvenlik sağlar. Sinyal-Güç yalıtımı sağlayan Mornsun CAN modülleri otomotiv, demiryolu taşımacılığı, asansör sistemleri, akıllı sayaçlar gibi birçok uygulamadan sıradan tasarımlara alternatiftir.

Ürünü Görüntüle
RS 485 Transceiver Modüller

RS 485 Transceiver Modüller

Mornsun RS485 Modülleri, Alıcı Verici tümdevresi ve yüksek verimli DC-DC Konvertör içeren kompakt bir çözüm sunar. Sıradan RS485 korumasına alternatif yüksek güç, hız ve güvenlik sağlar. Sinyal-Güç yalıtımı sağlayan Mornsun RS485 modülleri otomotiv, demiryolu taşımacılığı, asansör sistemleri, akıllı sayaçlar gibi birçok uygulamadan sıradan tasarımlara alternatiftir.

Ürünü Görüntüle
RS 232 Transceiver Modüller

RS 232 Transceiver Modüller

Mornsun RS232 Modülleri, Alıcı Verici tümdevresi ve yüksek verimli DC-DC Konvertör içeren kompakt bir çözüm sunar. Sıradan RS232 korumasına alternatif yüksek güç, hız ve güvenlik sağlar. Sinyal-Güç yalıtımı sağlayan Mornsun RS232 modülleri Otomasyon sistemleri, bilgisayar sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve akıllı sayaçlar gibi birçok uygulamadan sıradan tasarımlara alternatiftir.

Ürünü Görüntüle