DC-DC KonvertörlerDC-DC Konvertörler1-3W SIP DC-DC Konvertörler

1-3W SIP DC-DC Konvertörler

Mornsun 1-3 W DC-DC Konvertörleri -40ºC ~ + 105ºC / -40ºC + 85ºC çalışma sıcaklığı aralığında tek ve çift çıkışlı güç dönüşümü sağlarlar. Endüstriyel kontrol, güç elektroniği, tıbbi cihazlar, demiryolu taşımacılığı, iletişim vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Ürünü Görüntüle
1-3W SMD DC-DC Konvertörler

1-3W SMD DC-DC Konvertörler

Mornsun 1W SMD DC-DC Konvertörler ve yeni SMD 3W DC-DC Konvertör serisi ile SIP Montaj DC-DC Konvertörlere oranla zamandan tasarruf sağlar. Kısa devre koruması ile birçok aplikasyonda tercih sebebidir.

Ürünü Görüntüle
6-30W DC-DC Konvertörler

6-30W DC-DC Konvertörler

Mornsun 6W-30W DC-DC Konvertörleri 2:1 / 4:1 geniş giriş voltajı aralığına sahiptir. Tek ve çift çıkış opsiyonuna sahiptirler ve -40ºC ~ +85ºC gibi oldukça geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilirler. Endüstriyel kontrol, güç elektroniği, tıbbi cihazlar, demiryolu taşımacılığı, iletişim vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Ürünü Görüntüle
40W ve Üzeri DC-DC Konvertörler

40W ve Üzeri DC-DC Konvertörler

40 Watt'ın üzerindeki güç dönüşümü işlemleri için Mornsun 40W ve üzeri için DC-DC konvertörü çözümleri sunar. 2:1 / 4:1 geniş giriş voltajı, tek / çift çıkış ve -40ºC ~ +85ºC çalışma sıcaklığı aralığına sahiptirler. Endüstriyel kontrol, güç elektroniği, tıbbi cihazlar, demiryolu taşımacılığı, iletişim vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Ürünü Görüntüle
İzolesiz DC-DC Konvertörler

İzolesiz DC-DC Konvertörler

Mornsun K78 serisinin izolesiz DC-DC Konvertörleri sırandan 78 serisi voltaj dönüştürücülere alternatif yüksek verimli anahtarlamalı DC-DC çevirici modülleridir. Ürünler, yüksek verimlilik, düşük kayıp, düşük radyasyon özellikleri sebebiyle endüstriyel kontrol, elektrik güç uygulamaları, Otomasyon vbg sistemleri için ideal güç dönüşüm çözümüdür.

Ürünü Görüntüle